Lublin / Bronowice /

Restauracja na imprezę firmową

Najważniejsze okazje, takie jak chrzciny, urodziny, imieniny, rocznice i spotkania integracyjne często celebrujemy w restauracjach. Dzięki doskonałym posiłkom i obsłudze możemy świętować i uczcić ważne momenty z naszymi bliskimi, unikając konieczności gotowania, sprzątania i obsługi gości. Chociaż prywatne przyjęcia wciąż cieszą się popularnością i uznaniem, to jednak wymagają większego wkładu czasu i wysiłku ze strony gospodarzy.
Nazwa restauracji

„Ansaldo”

nawiązuje do samolotu, który został wyprodukowany w Lublinie w Zakładach Mechanicznych Plage i Laśkiewicz, który pierwszy raz wzbił się w powietrze 19 czerwca 1921 roku.
Przyjęcia w restauracjach organizowane są przez doświadczonych pracowników, którzy skupiają się na zadowoleniu gości, zdając sobie sprawę z istotności każdego detalu podczas takich wydarzeń. Restauracje stanowią popularny wybór na różnorodne okazje specjalne. W Lublinie polecamy Restaurację Ansaldo, która jest wyjątkowym miejscem, gdzie podawane są dania inspirowane polską kuchnią z lat dwudziestych XX wieku. Restauracja Ansaldo, podobnie jak legendarny samolot o tej samej nazwie, który wzbił się w powietrze w 1921 roku, dąży do utrzymania wysokich standardów, oferując nie tylko wyśmienite dania, ale również wyjątkową atmosferę, muzykę, eleganckie wnętrza, profesjonalną obsługę i różnorodną gamę kulinarnej oferty. Serdecznie zachęcamy do organizacji przyjęcia w naszej restauracji! Skontaktuj się z nami już dziś, aby zarezerwować stolik na Twoją wyjątkową okazję!

Dlaczego warto wybrać naszą restaurację na przyjęcie rodzinne?


Nasza restauracja jest doskonałym wyborem na wszelkiego rodzaju przyjęcia rodzinne. Oferujemy wyrafinowaną kuchnię, elegancką atmosferę, profesjonalną obsługę oraz przestrzeń. Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji oraz zapewniamy indywidualne podejście do każdej uroczystości. Wybierając naszą restaurację, zyskujesz gwarancję niezapomnianych przeżyć zarówno dla siebie, jak i Twoich gości.
Scroll to Top