Lublin / Bronowice /

Restauracja na imprezę, urodziny, chrzciny

Najpopularniejsze imprezy okolicznościowe w restauracji to przede wszystkim urodziny, imieniny, rocznice, czy też imprezy integracyjne. Smakowanie przepysznych dań przy dobrej muzyce sprawia, że można świetnie się bawić i świętować ważną okazję w gronie bliskich osób. Domowe imprezy, choć nadal popularne i lubiane pochłaniają znacznie więcej czasu i energii. W rezultacie gospodarze tracą chęć do zabawy. Wydarzenia organizowane w lokalach zdejmują z ich barków dużą odpowiedzialność. Nie muszą martwić się o gotowanie, sprzątanie, czy wnoszenie jedzenia i napojów.
Nazwa restauracji

„Ansaldo”

nawiązuje do samolotu, który został wyprodukowany w Lublinie w Zakładach Mechanicznych Plage i Laśkiewicz, który pierwszy raz wzbił się w powietrze 19 czerwca 1921 roku.
Imprezy w profesjonalnej restauracji prowadzone są przez wykwalifikowanych pracowników, którym zależy na dobrym samopoczuciu gości. Nie muszą też obawiać się, że czegoś zabraknie podczas imprezy. Dlatego imprezy okolicznościowe w restauracji to świetny sposób na świętowanie.
Szukasz profesjonalnej restauracji na imprezę w Lublinie? Sprawdź koniecznie Restaurację Ansaldo! To jeden z nielicznych lokali na mapie Lublina, w którym serwowane są dania nawiązujące do bogactwa kulinarnej historii Polski lat 20 XX wieku. Niezwykły klimat lokalu sprawia, że jest to idealne miejsce na organizacje wielu różnego rodzaju przyjęć. Nazwa Ansaldo nawiązuje do samolotu wyprodukowanego w Lublinie w Zakładach Mechanicznych Plage i Laśkiewicz, który wzbił się po raz pierwszy w powietrze19.06.1921 roku. W lokalu nie tylko serwowane jest pyszne jedzenie, ale przede wszystkim jest to atmosfera, muzyka, klimatyczne wnętrza, sposób podania dań, obsługa, czy też pyszne menu. Zapraszamy do organizacji przyjęć! Zadzwoń jeszcze dziś i zarezerwuj stolik!
Scroll to Top