Restauracja Ansaldo Lublin

Bronowice

Ansaldo to restauracja z rodzinnym klimatem, położona zaledwie 3,5 km od centrum Lublina. Jest to jedno z niewielu miejsc na mapie Lublina, w którym można spróbować dań tradycyjnych w nowoczesnej odsłonie, a także napawać się klimatem kulinarnej historii Polski lat 20. XX wieku. Dzięki wspaniałemu klimatowi lokalu można tam organizować wiele różnego rodzaju przyjęć. Nazwa Ansaldo nawiązuje do samolotu, który został wyprodukowany w Lublinie w Zakładach Mechanicznych Plage i Laśkiewicz. Wzbił się on po raz pierwszy w powietrze 19.06.1921 roku. Restauracja to nie tylko pyszne jedzenie, ale przede wszystkim atmosfera, muzyka, klimatyczne wnętrze, obsługa czy pyszne menu. Zapraszamy do rezerwacji stolika. Zadzwoń już dziś i zarezerwuj stolik!
Nazwa restauracji

„Ansaldo”

nawiązuje do samolotu, który został wyprodukowany w Lublinie w Zakładach Mechanicznych Plage i Laśkiewicz, który pierwszy raz wzbił się w powietrze 19 czerwca 1921 roku.
Polskie restauracje mają kilka wspólnych cech. Wiele polskich restauracji oferuje tradycyjne polskie dania, takie jak pierogi, tatar, śledzie, gołąbki, bigos, czy kotlet schabowy. Kuchnia polska to także bogactwo zup takich jak: żur polski, rosół, czy pomidorowa. Podaje się tam również piwo i wódkę, ponieważ są to dwa podstawowe napoje alkoholowe polskiej kultury. Dodatkowo wiele polskich restauracji oferuje unikalny wystrój, prezentujący dziedzictwo kulturowe Polski poprzez dzieła sztuki, muzykę lub inne przedmioty. W polskich restauracjach często można również posłuchać polskiej muzyki. Dla osób szukających wyjątkowych doświadczeń kulinarnych restauracja polska w Lublinie Ansaldo to doskonały wybór. Z pewnością zapewni klientom różnorodne opcje tradycyjnej polskiej kuchni, wraz z możliwością zanurzenia się w polskiej kulturze poprzez wystrój i rozrywkę.
Scroll to Top