Restauracja Ansaldo Lublin

Kuchnia Polska

Szukasz czegoś wyjątkowego i pysznego do spróbowania podczas kolejnego wyjścia na miasto? Polska kuchnia znana jest ze swoich wyrazistych smaków, ekscytujących tekstur i tradycyjnego stylu, co czyni ją idealną opcją na sycący posiłek lub smaczną przekąskę. Restauracje z polskim jedzeniem serwują tradycyjne polskie dania, m.in. kotlet schabowy, pierogi, tatar, czy śledzie. Mogą to być również takie posiłki, jak żur polski, rosół, czy pomidorowa. Alkohole, które warto spróbować z polskiej oferty to przede wszystkim polska whisky, piwo, czy wódka. Wielkim atutem restauracji oferujących polskie menu jest również atmosfera lokalu, unikatowy wystrój, polska muzyka lub elementy aranżacyjne związane z polską kulturą. Taka jest właśnie restauracja Ansaldo w Lublinie.
Nazwa restauracji

„Ansaldo”

nawiązuje do samolotu, który został wyprodukowany w Lublinie w Zakładach Mechanicznych Plage i Laśkiewicz, który pierwszy raz wzbił się w powietrze 19 czerwca 1921 roku.
Oferuje tradycyjną polską kuchnię, która sprawi, że będziesz zachwycony – od zup, po aromatyczne mięsa, czy ryby w zupełnie innej, nowoczesnej odsłonie. Położona w uroczym zakątku historycznego Lublina, restauracja ta proponuje zarówno doskonałe jedzenie, jak i przyjemną atmosferę. Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany odkrywaniem nowych smaków, czy powracaniem do starych rodzinnych przepisów, wszystko tu znajdziesz na miejscu. Restauracja z polskim jedzeniem Lublin Ansaldo to jeden z niewielu punktów gastronomicznych w Lublinie, gdzie można skosztować polskich dań w zupełnie nowej, nowoczesnej odsłonie, zachwycając się klimatem kulturalnej Polski lat 20 XX wieku.

Wspaniały klimat lokalu sprawia, że można tam zorganizować bardzo wiele przyjęć, np. urodziny, imieniny, ważne rocznice, imprezy rodzinne i wiele innych. Nazwa restauracji nawiązuje do samolotu wyprodukowanego w Lublinie w Zakładach Mechanicznych Plage i Laśkiewicz. Wzbił się po raz pierwszy w powietrze 19.06.1921 roku. Ansaldo to miejsce, w którym nie tylko dobrze zjesz, ale również zrelaksujesz się w przytulnym miejscu, napawając się niezwykłą atmosferą i muzyką. Klimatyczne miejsca zdecydowanie Cię zachwycą lub Twoich gości. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszego menu i lokalu, koniecznie skontaktuj się z nami.
Scroll to Top