Ansaldo Lublin

Klimatyczna Restauracja

Atmosfera restauracji jest jednym z jej głównych atutów. Ciepłe oświetlenie, ładne kolory, przytulne umeblowanie i przyjemna atmosfera sprawiają, że wielu gości wraca do niej wielokrotnie. Ważnym elementem klimatycznej restauracji jest również personel. Powinien być zawsze przyjazny, troskliwy i dbający o to, by każdy posiłek był smaczny i ładnie podany. Szukasz klimatycznej restauracji w Lublinie na spotkanie z przyjaciółką/przyjaciółmi, randkę z chłopakiem/mężem lub smaczny obiad w gronie rodziny? Sprawdź koniecznie Restaurację Ansaldo!

Jest to jedno z niewielu miejsc w Polsce, w którym są serwowane smaczne dania nawiązujące do bogactwa kulinarnej historii Polski z lat 20 XX wieku.
Nazwa restauracji

„Ansaldo”

nawiązuje do samolotu, który został wyprodukowany w Lublinie w Zakładach Mechanicznych Plage i Laśkiewicz, który pierwszy raz wzbił się w powietrze 19 czerwca 1921 roku.
Restauracja swoim wystrojem nawiązuje do okresu dwudziestolecia międzywojennego. Atmosferę restauracji podkreśla jedzenie, dzięki któremu można przenieść się w świat Poli Negri i Eugeniusza Bodo. Zespół kucharzy, który nadzoruje Szef Kuchni Jarosław Wydra, czuwa nad smakami i estetyką dań. Wystrój ,,Ansaldo” nawiązuje do okresu dwudziestolecia międzywojennego. W menu znajdują się różne potrawy, w tym potrawy ekskluzywne, tradycyjne, a także potrawy w nowej odsłonie. Klimatyczne wnętrze i najlepsza obsługa zadowolą nawet najbardziej wymagające gusta. Restauracja oferuje wiele pakietów na różnorodne święta i imprezy, np. pakiet na romatyczną kolację z okazji Walentynek. Chcesz poznać więcej szczegółów na temat oferty klimatyczna restauracja Lublin? Zadzwoń!
Scroll to Top